آیا تا بحال اندیشیده اید که اهمیت داشتن یک وب سایت در فضای مجازی چیست؟

آیا به تفاوت خود با دیگر رقبای کاریتان فکر کرده اید؟ برای اینکه کار خود را در کلاس و سطح جدید و مدرن تری ادامه دهید آماده اید؟ من نمی دانم ، اما شاید شما ایده ای جدید داشته باشید، برای معرفی آن چه میکنید؟

شاید محل کار شما در محدوده زمانی خاصی کار کند،مثلا ۸ تا ۱۷ برای باقی ساعات چه تصمیمی گرفته اید؟ یک وب سایت تجربه ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز از سال فعال بودن است.با داشتن یک وب سایت می توانید به جامعه جدیدی معرفی شوید که در سراسر دنیا حضور دارند و شامل قشر خاصی نمی شوند.از کار مند و معلم و دانشجو گرفته تا خانه دار و دکتر و حتی بیکار ….

حتی اگر بیزنس کوچکی هم دارید یک وب سایت با طراحی حرفه ای می تواند کار شما را بسیار حرفه ای تر جلوه دهد.برای اینکه یک گام از رقیبانتان جلوتر باشید چرا به مشتریان خود خدمات جدید تری ارائه نکنید؟

با داشتن یک وب سایت خوب شما حتی ثانیه ها را هم از دست نمی دهید.در هر لحظه از شبانه روز میتوانید به فروش محصولات خود از طریق اینترنت بپردازید و یا با مراجعه کنندگانی از سراسر جهان مواجه شوید. و این پایان ماجرا نیست با عضو شدن این افراد در خبرنامه وب سایت شما آنها می توانند از جدیدترین اخبار مربوط به کار شما باخبر شوند و این مساله بسیار حائز اهمیت است.

امروزه بسیاری از افراد و یا گروه ها اقدام زدن سایت های خبری،تفریحی ، سرگرمی و… میکنند. آیا شما میخواهید اطلاعات خود را به دیگران انتقال دهید و یا خدمات مفید به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهید ؟ این این کار چه بسا شایسته است و این تنها یک قسمت از داستان است و قسمت دیگر کسب درآمد از طریق داشتن این وب سایتهاست. و این نکته نیز قابل توجه است که تنها از طریق تبلیغات میتوان درآمد قابل توجهی به دست آورد